Kamerový dohled nad prodejnou, mzda 140Kč/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kutná Hora

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Hledáme posilu do ostrahy v našem pracovním týmu v prodejně v Kutné Hoře!

Přijmeme muže i ženy na kamerový dohled nad prodejnou.

Náplň práce:

- Kamerový dohled nad prodejnou
- Obchůzky po prodejní ploše
- Eliminace krádeží
- Monitoring zákazníků

Požadavky

  • Čistý rejstřík trestů
    • Spolehlivost
    • Věk 18+

Nabídka

  • Flexibilní plánování směn
    • Zálohy na mzdu
    • Férový přístup
    • Odměny za záchyty

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Bezpečnostní agentura přijme strážné na ostrahu obchodních řetězců s potravinami pro pracoviště: Zlín. Možnost výběru lokality pracoviště dle vašim možností. Flexibilní volitelnost směn. Shání...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín

    Před 0 dny

  • Brigáda Hledáme posilu na evidenci zboží na skladě EuroPool (Úžice 267, 277 45 Úžice). Práce není fyzicky náročná. Pozice je vhodná pro muže, ženy, studenty, invalidní důchodce, fyzicky znevýhodněn...

    Česká republika, Středočeský kraj, Mělník, Kralupy nad Vltavou Noční Pro studenty

    Před 1 dny