Filtry brigád

Super brigáda ve skladu - až 192 Kč/hod. + příplatky

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 175 – 192 Kč / hod

Náplň práce:
Chceš získat nové zkušenosti v dynamickém prostředí a přitom si slušně vydělat? Nabízíme brigádu ve skladu, kde budeš mít možnost aktivně se podílet na třídění balíků, nakládce a vykládce zboží.

Přidej se k nám do týmu a pojď se aktivně podílet na každodenním chodu našeho skladu. Hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky, kteří se nebojí fyzické práce a chtějí se stát součástí přátelského kolektivu.

Lokalita: Plzeň – Borská pole

Nabízíme ranní a odpolední směny:

  • ranní směny začínají již od 3:00/4:00/5:00/5:30
  • odpolední směny začínají od 14:00/15:00

V případě tvého zájmu nás neváhej kontaktovat!

Nabízíme:

  • základní mzdu 175 Kč/hod. + až 17 Kč/hod. prémie za ranní směnu
  • příplatky dle ZP
  • 4 týdny dovolené
  • ranní/odpolední směny
  • možnost výběru směny dle tvých potřeb
  • přátelské prostředí

Požadujeme:

  • věk min. 18 let
  • fyzickou zdatnost