Podle lokalit

Zajímavá brigáda ve výrobě, až 169 Kč/h, volba směn

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Litoměřice Lovosice Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 146 – 169 Kč / hod

popis pozice

Chcete pracovat podle svých časových možností? Máte malé děti, studujete nebo byste si rádi přilepšili k důchodu? Pojďte si přivydělat voňavou prací v Mondeléz v Lovosicích. Hodinová mzda je až 169 Kč (dle typu směny). Pracujeme na směny, ale můžete si je volit podle vlastních potřeb. Je možné pracovat i pouze o víkendu, vše je na vzájemné domluvě.

Máte zájem a je Vám víc než 18 let? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte, vyplňte kontaktní formulář a ozveme se vám.

• obsluha výrobních strojů a balení sušenek
• kontrola kvality výrobků
• práce je pestrá, během směny vystřídáte několik výrobních a balicích linek, tak abyste se vyhnuli stereotypu a nezatěžovali pohybový aparát
• práce probíhá ve směnném provozu (na výběr ze tří směn – ranní, odpolední, noční)

(ranní směna: 5:40 – 13:40 / odpolední směna 13:40 – 21:40 / noční směna 21:40 – 5:40)

co vám nabídneme

  • průměrnou mzdu až 169,- Kč za hodinu
  • k tomu 25% z průměrného výdělku při práci o víkendu
  • dále bonus až 20% z každé odpracované hodiny při odpracování 90 hodin a více
  • krátkodobou nebo dlouhodobou spolupráci na Dohodu o pracovní činnosti
  • možnost výběru směn podle vlastních potřeb, včetně práce pouze o víkendu atd.
  • balíček školení – předchozí zkušenosti nejsou potřeba, po nástupu vás vše potřebné rádi naučíme
  • práce probíhá ve dvousměnném a v třísměnném provozu (na výběr ze tří směn – ranní, odpolední, noční)

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a dochvilnost
  • smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě
  • výborný zdravotní stav
  • potravinářský průkaz výhodou
  • pouze základní vzdělání není překážkou

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.