OSTRAHA - DOZOR OBJEKTU

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Louny Podbořany Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme nové kolegy na ostrahu - dozor objektu NET4GAS v obci Sýrovice.
Pozice je vhodná i pro osobu OZP.
Směny Po - Pá 14 - 7 hod, víkendy denní / noční.

Náplň práce:
nenáročná práce - dozor nad objektem

Požadavky

čistý trestní rejstřík
vlastní automobil (dozor je vykonáván z auta)

Nabídka

mzda 120 Kč/hod + příplatky
řádné zaškolení
pravidelnou mzdu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • 100% REWORK je česká společnost, součást skupiny QPAG, působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl se 6 pobočkami po celé České republice. *Zabýváme se kontrolou, tříděním, drobnými...

    Česká republika, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj Víkendové

    Před 1 dny

  • Tazatel/ka


    200 – 600 Kč / měsíc

    O nás Jsme výzkumná agentura s širokým portfoliem produktů a služeb v oblasti marketingových a mediálních výzkumů, analýz a zpracování dat a momentálně rozšiřujeme stávající tazatelskou síť po celé Č...

    Česká republika, Děčín, Děčín, Ústecký kraj Od 18 let

    Před 2 dny