Podle lokalit

OBSLUHA VE VINNÉM SKLEPĚ V PAVLOVĚ, 130-140 Kč/hod v čistém

VINAŘSTVÍ PAULUS s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Teplice Břeclav Mikulov Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jsme VINAŘSTVÍ PAULUS, tým mladých lidí, kteří milují život a bez vína?? By život stál za prd. Rádi se s tebou podělíme o své znalosti a zkušenosti. Pořádáme degustace, firemní akce a máme radost, když jsou naši zákazníci spokojení a vrací se za námi nejenom na pohárek dobrého vína. Práce přibývá rok od roku víc, a proto hledáme do týmu dalšího člověka, který bude zodpovědný za bezvadný servis a úsměv na líci v našem sklípku v obci Pavlov.

Požadavky

JAKÁ BUDE TVÁ PRACOVNÍ NÁPLŇ? CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

• mile, pozorně a s úsměvem reagovat na všemožná přání hostů
• zajistit nejlepší možný servis, díky kterému u nás hosté zapomenou na starosti všedního života
• radit zákazníkům s výběrem našich vín
• správná příprava a servis nápojů a občerstvení
• práce s pokladnou (po zapracování- dětem přeci sirky do ruky taky nepatří)
• vytvářet příjemné a čisté prostředí
• příprava a asistence během firemních akcí, degustací, a dalších událostí

Nabídka

pracovní smlouvu na plný úvazek, ale i brigádně - určitě se dohodneme
zajímavé finanční ohodnocení
skvělou zkušenost v gastronomickém provozu v samém srdci Pálavy
vzdělávání se v oblasti vína a produktů spojených s vínem
mladý kolektiv milých a pohodových lidí, který si rád navzájem pomáhá
příjemné kreativní prostředí
zázemí stabilního vinařství
spropitné