Zásobovač/skladník

Arkon Flow Systems, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. zabývající se výrobou a vývojem indukčních průtokoměrů hledá vhodného kandidáta na pozici Zásobovač/skladník.
Jsme menší česká firma zhruba o 20 zaměstnancích s patnáctiletou tradicí, se sídlem v Brně a s distribuční sítí rozvinutou ve více jak 15 zemích světa.

Náplň práce:
- Odvoz a dovoz materiálu k/od dodavatele
- Příjem a kontrola materiálu na sklad
- Výdej a kontrola materiálu ze skladu
- Kontrola dokumentů, předávání na zpracování administrativnímu oddělení
- Výpomoc s fyzickou kontrolou skladu -výpomoc pro vedoucího výroby
- Výpomoc s administrativou v rámci výrobních procesů – vypsání průvodek pro výrobky, průvodky pro odvozy polotovarů

Požadujeme:
- Aktivní řidič
- Práce s počítačem - Uživatelská znalost MS OFFICE
- Organizační schopnosti

Nabízíme:
• Komplexní vstupní zaškolení
• Možnost na zkrácený pracovní úvazek cca 15 – 20 hod/týdně, mezi 7:00 – 11:00, případně i na možnost jen na 3 dny v týdnu dle domluvy
• Práce ve středu města Brna
• Flexibilita

Nástup ihned. Možnost na dohodu DPP, DPČ, případně i na živnost, dle dohody.

Těšíme se na Váš životopis a na setkání při pohovoru.