OSTRAHA - PRŮMYSLOVÁ ZÓNA TRIANGL

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Louny Jihlava Žatec Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Přijmeme nové pracovníky na ostrahu areálu ve výrobní firmě v Bitozevsi.
Směny denní/noční 12ctky.
Pozice je vhodná i pro OZP.

Náplň práce:
evidence průjezdu vozidel
evidence návštěv
zajištění chodu vrátnice
obsluha PC

Požadavky

čistý trestní rejstřík
fyzickou zdatnost
znalost práce na PC

Nabídka

mzda 135,- Kč/hod
dlouhodobou spolupráci
pracovní oděv
pravidelné směny
možnost dodělání certifikátu strážný za zvýhodněné podmínky
pravidelnou mzdu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Hledáme brigádníky do našeho stánku s trdelníky, zmrzlinou a kávou. Jsi komunikativní a baví tě práce s lidmi? Chceš aby tvoje práce byla různorodá? Tak to tě rádi přivítáme do našeho týmu! ...

    Česká republika, Chomutov, Chomutov, Ústecký kraj

    Před 2 dny

  • Roznos tiskovin - Rumburk


    2.500 – 4.500 Kč / měsíc

    Co od Vás očekáváme: Náplň práce: Jedná se o nenáročnou činnost ve vašem volnu. Letáky vozíme 2× týdně. Jedná se o 8–9 roznosů v měsíci. Distribuce probíhá dle vašich časových možností . Dobrý přiv...

    Česká republika, Děčín, Rumburk, Ústecký kraj Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny