Filtry brigád

Řidič/ka retraku, 6-15:30, mzda 170 Kč/hod.

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Labem Přestanov Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

Náplň práce:

Pro výrobní společnost působící v Přestanově, hledáme zájemce o inzerovanou pozici.

  • nástup ihned
  • pracovní doba: 7-15:30
  • práce na DPČ, pokud se osvědčíte možnost na HPP

Co od Vás očekáváme:

  • platný průkaz pro řízení retraku
  • praxe v řízení retraku
  • platná pojistka pro případ škody

Co Vám můžeme nabídnout:

mzda: DPČ 170 Kč/hod.

nástupní mzda HPP: 30000 Kč/měs.

27000 + pohyblivá složka 0-3000 Kč/měs.