DLOUHODOBÁ BRIGÁDA S PRUŽNOU PRAC. DOBOU,Hruška spol.s.r.o., Uherský Brod

H R U Š K A , spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště Uherský Brod

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Hledáš dlouhodobou brigádu s pracovní dobou dle Tvého rozvrhu? Nevadí Ti manuální práce? Nabízíme práci ve skladu potravin na 1 - 5 dnů v týdnu. Dny lze kombinovat!
Náplň práce:
- vychystávání a zaskladňování zboží
- suché potraviny, mléčné výrobky

Požadavky

  • spolehlivost
    • pravidelnost
    • fyzickou zdatnost

Nabídka

  • flexibilní pracovní doba
    • právní poradenství
    • stravenky
    • mzda 130,-Kč/hod., zákonné příplatky( noční ,svátky)
    • zázemí stabilní společnosti

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Staňte se součástí týmu HIGHFIVE • Baví Vás práce v automobilovém odvětví? • Máte technického ducha? • Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě VÁS! Vaším hlavním úkolem bude provádět ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherský Brod Pro studenty

    Před 9 dny

  • Brigáda Jak bude vypadat váš pracovní den? Každé ráno si připravíte dopisy ✉️ podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku za adresáty, kterým kromě předání jejich zásilky ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherský Brod Pro studenty

    Před 4 dny