P O Z A S T A V E N O Pokladní - Makro Ostrava - dlouhodobá brigáda

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky do Makra v Ostravě na pozici pokladní.

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na pokladně
Markování zboží
Komunikace se zákazníkem
Manipulace se zbožím
Asistence na samoobslužné pokladně

Směny:
Ranní a odpolední směny

Požadavky

Věk 18+ let
Výpis z rejstříku trestů
Fyzickou zdatnost
Pravidelnou docházku
Pracovitost, spolehlivost a dochvilnost

Nabídka

Smlouvu DPČ
Příplatky za víkendové směny a svátky
Odborné zaučení na pozici