Recepční (M/Ž) - Office centrum Praha 1 - 160 Kč/ hod

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici na recepci administrativní budovy. Náplní práce bude pravidelný monitoring vybraného kamerového okruhu, evidence a uvádění návštěv, a to včetně občasných zahraničních návštěv, aj.
Náplň práce:

• Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta v základním rozsahu
• Úzká spolupráce se správou budovy
• Evidence návštěv, výdej karet
• Informační a navigační servis pro návštěvníky budovy
• Směna – denní (7:00 – 19:00 - po - ne)

Požadavky

• Čistý RT
• Zdravotní způsobilost
• Středně pokročilá znalost obsluhy PC
• Anglický jazyk na úrovni A2 – zahraniční návštěvy
• Zkušenosti v oboru – nejlépe z prostředí recepce
• Komunikativní a reprezentativní vzhled

Nabídka

• Mzda: 160Kč/hod
• Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
• Možnost karierního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka
• Práce na DPP
• Nástup od 1.3. 2024
• Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
V případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
Více informací o společnosti najdete na našem webu