Obsluha v kavárně TITIQUE Uherské Hradiště

Titique s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Do naší kavárny v Uherském Hradišti doplňujeme tým brigádníků na pozici obsluhy.

Náplň práce:

Přímá obsluha zákazníků
Práce s pokladnou
Práce s dezerty
Práce s kávovarem
Servis provozu

Rádi bychom se s Vámi potkali, domluvili se na školení a během následujícího měsíce postupně zapracovali do provozu. Nabízíme stabilní brigádu. Vše Vás naučíme, zkušenosti nejsou podmínkou. Hledáme někoho, kdo se rád učí novým věcem, rád komunikuje a nebojí se práce.

Požadavky

Spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost
Možnost chodit na dopolední směny! (7:00-12:00)
Komunikační schopnosti
Schopnost týmové práce
Věk 18+

Nabídka

DPP
Příjemný kolektiv
Rozpis směn na následující měsíc dopředu