Jednorázová brigáda v Unčovicích

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

Popis pozice:

  • čištění strojů

  • pomocné práce (skládání stoů)

  • směna 9:00 až 18:00

Profil kandidáta:

  • plnoletost

  • spolehlivost

Nabízíme:

  • 150 Kč/hod

  • přátelský kolektiv

  • možnost spolupráce na dalších brigádách

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek s možností docházky na ranní, odpolední nebo noční směny? Tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost hledáme výpomoc do skladu na ranní 5:00–12:00 h...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Ostrava-město, Ostrava Noční Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 1 dny