Pracovník/ce administrace/obch. oddělení (150Kč/hod, flexibilita, práce 2-4 hod)

Global Logistics Company s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

Nabízíme dlouhodobou spolupráci na cca 2-4 hodiny denně na obchodním oddělení/administrace v kanceláři v centru Uherského Hradiště.

Náplň práce:
- zpracování emailové komunikace (1-2 hod/den)
- zpracování objednávek a vystavování faktur (1-2 hod/den)

Práce je vhodná pro studenty, případně maminky na MD.

Požadavky

  • znalost práce s MS Office (Excel), outlook,

    • možnost pracovat 2- 4 hodiny denně (v dopoledních - dle domluvy)

Nabídka

  • dlouhodobá spolupráce na DPP
    • flexibilní pracovní doba
    • moderní kanceláře v centru města
    • příjemné pracovní prostředí
    • přátelský kolektiv :)

      V případě, že Vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a odpověď spolu s životopisem odešlete na náš mail.