Flexibilní brigáda ve Vašem okolí! Uherský Brod, Luhačovice, Uherské Hradiště

HIGHFIVE, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště Uherský Brod

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Staňte se součástí týmu HIGHFIVE – hledáme nové kolegy!

Zajímá vás automobilový průmysl?
Baví vás pracovat rukama a chcete dělat něco, co má smysl?

Pak máme místo právě pro vás!

Co vás čeká:

Pečlivá kontrola / kompletace komponentů a výrobků.
Spolupráce se supervizorem a vedení základní dokumentace

Hledáme někoho, kdo si potrpí na detaily a přesnost.

Pokud jste pečliví a spolehliví, ozvěte se nám!

Co nabízíme my Vám?

Přátelský kolektiv a fajn atmosféru
Důkladné zaškolení
Flexibilní brigádu ideální pro studenty, maminky na MD nebo aktivní důchodce

Přijďte se k nám podívat a zjistit víc!

Těšíme se na vás,
Tým HIGHFIVE

Požadavky

  • Manuální zručnost
    • Výborný zrak
    • Zodpovědnost a spolehlivost

Nabídka

  • Mzdu od 130 Kč/hod
    • Volbu směn (ranní, odpolední směny)
    • Lehkou manuální práci
    • Dlouhodobou brigádu na DPP, DPČ