Brigáda - Úklid rekreačních chatiček

Ing. arch. Václav Mihola

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

**Hledáme šikovné brigádníky na sezónní úklid chatiček!**

**Termín:** květen - říjen

**Co vás čeká:**
- Úklid rekreačních chatiček
- Práce cca 2x týdně po dobu 4-5 hodin

Máte zájem? Kontaktujte nás!

Požadavky

**Co požadujeme:**
- Vlastní dopravu (lokalita je mimo dosah MHD)
- Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabídka

**Co nabízíme:**
- 120 Kč za hodinu
- Možnost vyššího výdělku při dobrých výsledcích

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigádník/Brigádnice


    151 Kč / hod

    *Společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. * Co vám nabízíme možnost týdenní výplaty zálohy mzdy volbu délky směn a včasné seznám...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherský Brod

    Před 2 dny

  • Brigáda Staňte se součástí týmu HIGHFIVE • Baví Vás práce v automobilovém odvětví? • Máte technického ducha? • Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě VÁS! Vaším hlavním úkolem bude provádět ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherský Brod Pro studenty

    Před 6 dny