Podle lokalit

Kurýr pro rozvoz jídel a potravin Třebíč

Dobeš Transport, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Třebíč

Druh práce: Jiné

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 240 Kč / hod

Náplň práce:

  • Rozvoz jídel a zboží

  • Komunikace se zákazníky

  • Práce dle aplikace

Co od Vás očekáváme:

  • Vlastní telefon s daty

  • Potravinářský průkaz

  • Řidičský průkaz (pokud chceš rozvážet autem)

  • Proklientský přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Výdělek až 130-230 Kč/hod včetně spropitného

  • Smlouva na DPP nebo ŽL

  • Spolupráci s tvým vlastním dopravním prostředkem (auto, kolo, skútr, koloběžka)

  • Dlouhodobá spolupráce