Podle lokalit

Rozvoz zakázek přes obědy - FOODORA TŘEBÍČ

Lukáš Vavruša

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Třebíč

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Náplň práce:

Rozvoz zakázek dle aplikace Foodora rider

Rozvoz obědů v časech 10:00 až 14:30
Nejkratší směna lze nastavit na 3 hodiny. ( 10-13, 10:30 - 13:30 )

Požadavky

Spolupráci na ŽL nebo DPP.
Nutno vlastní telefon s daty.
Řidičský průkaz sk. B
Zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
Slušné vystupování.
Časovou flexibilitu.

Nabídka

Platové ohodnocení průměrně od 132 – 220 Kč / hod. + spropitné.
- Záleží na počtu objednávek doručených za hodinu.
plánování směn dle vašich možností
nutno vlastní dopravní prostředek ( auto, motorka, kolo )
- lze kombinovat se zapůjčením vozidla včetně paliva CNG , LPG ( záleží na obsazenosti vozů )
- příplatek na pohonné hmoty a další. ( vlastní dopravní prostředek )