Podle lokalit

Výpomoc v obchodě s oblečením Teplice, 130 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Teplice Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Do různých obchodů s oblečením hledáme spolehlivé a milé brigádníky na výpomoc.

Náplň práce: řazení, skládání a balení oblečení na prodejně, úklid prodejny

Místo práce: Teplice, OC Olympia nebo OC Fontána

Termín práce: dle domluvy, možnost ranních i odpoledních směn

Požadavky

  • pečlivost
    • spolehlivost
    • plnoletost
    • zkušenost v obchodě výhodou
    • možnost docházet na směny v týdnu i o víkendu

Nabídka

  • 130 Kč/hod (výplata 1x týdně)
    • DPP
    • možnost výběru směn
    • možnost dlouhodobé spolupráce