Montáž holítek pro plnoleté, 1.7-19.8, mzda až 182 Kč/h

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Místo práce: Česká republika Teplice Krupka Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 152 – 181 Kč / hod

O nás

Pro výrobní podnik v průmyslové zóně Krupka hledáme plnoleté zájemce o brigádu. Muže i ženy.

Vhodné i jako letní brigáda pro studenty.

Náplň práce:

  • nenáročná manuální práce
  • jednoduchá ruční montáž výrobků
  • kontrola finálního produktu
  • termín 1.7-19.8 po-pá ranní a odpolední směna, ne-čt noční směna
  • pracovní doba 7-14, 14-22, 22-6 – střídání směn po týdnu
    Není možné vybírat konkrétní dny nebo jít např. pouze týden. Požadujeme odpracování celé doby.

Co od Vás očekáváme:

  • plnoletost
  • spolehlivost
  • pravidelná docházka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní mzda: 152 Kč/h
  • příplatek za noční směnu 20% tj. 182 Kč/h
  • možnost výběru záloh v průběhu měsíce