Podle lokalit

Strážce v obchodě Tachov (125,- Kč)

ABI Special s.r.o.

Místo práce: Česká republika Tachov Česká Lípa Plzeňský kraj Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 135 Kč / hod

O nás

Nabízíme služby v oblasti komerční bezpečnosti. Zajišťujeme převážně ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků. Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech. Přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • chrana osob a majetku klienta
  • řešení interní a externí kriminality na svěřené zakázce
  • pochůzková činnost

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme :
Věk minimálně 18 let
Čistý trestní rejstřík předložit při sepsání smlouvy
Odborná způsobilost Strážný (kód: 68–008-E)výhodou ne podpínkou
Výhoda:
Praxe v oboru
Chuť pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na DPP, HPP i DPČ
  • Stravenky
  • Kompletní uniformu s příspěvkem na obuv
  • Možnost vyplácení záloh po odpracování 10 dnu
  • Komplexní zaškolení na danou pozici
  • Bonus za přivedení nového zaměstnance 2000.-Kč