STRÁŽNÝ/NÁ – Slaný – 140Kč/hod

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Slaný

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Ostraha prodejny
• Zamezení pohybu nežádoucích osob a krádeží
• Pochůzková činnost po prodejně
• Kamerový systém
• Směny dle otevírací doby prodejny (7-21:30)

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Fyzická zdatnost ( práce na nohou)
• Potravinářský průkaz
• Vhodné zejména pro muže

Nabídka

• Mzda: 140Kč/hod (čistá mzda)
• Možnost kariérního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
• Práci na DPP ( dohoda o provedení práce)