Podle lokalit

Strážný / detektiv až 160 Kč/hod / Tábor

GENERAL PROVIDER s.r.o.

Místo práce: Česká republika Tábor Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 27 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 113 – 160 Kč / hod

O nás

Firma s dlouholetou působností na českém trhu nabízející kompletní balíček integrovaných bezpečnostních služeb.

Náplň práce:

  • Ostraha menší prodejny
  • Komunikace s klientem
  • Preventivní obchůzková činnost
  • Monitorování pohybu osob a eliminace případných krádeží
  • Obsluha CCTV

Požadujeme:

  • Dobrý fyzický a psychický stav
  • 18let +
  • Čistý rejstřík trestů

Výhodou:

  • Uživatelská znalost a obsluha CCTV
  • Osvědčení Strážný 68-008-E

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný ihned
  • Mzda od 113 až 160 Kč/hod – dle efektivity práce
  • Individuální platové ohodnocení při nadstandardní výkonnosti
  • Po zapracování možnost služebního postupu a vyššího příjmu