!!!JEDNORÁZOVÁ INVENTURA HRADEC KRÁLOVÉ!!!

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledám šikovné brigádníky na jednorázovou INVENTURU do obchodního domu MAKRO Hradec Králové.

Náplň práce:
- počítání zboží na přiděleném oddělení
- inventura proběhne v SOBOTU 21.09.2024 od 19.30 do 04.00
- VÝPLATA BRIGÁDY V PONDĚLÍ 23.09. NA BANKOVNÍ ÚČET!!!

Požadavky

Věk 18+ let, spolehlivost, pracovitost, dochvilnost.

Nabídka

Mzdu 165 Kč/hod., příplatek za víkend, příplatek za noční směnu, smlouvu DPČ, výplatu brigády v pondělí 23.09. na účet.