Podle lokalit

Prodavač/ka 135,-Kc/hod (+ 23 Kč/hod + 115 Kč/směna)

CREDIT CZECH s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 135 – 158 Kč / hod

Náplň práce:

Do supermarketů hledáme brigádníky, kteří se nebojí práce na prodejně od doplňování zboží, obsluhu zákazníků, práce na pokladně až po drobný úklid.

Co od Vás očekáváme:

  • platný průkaz totožnosti
  • věk 18 let
  • předložení výpisu z rejsříku trestu, studenti potvrzení o studiu
  • příjemné a milé vystupování
  • včasná docházka do práce (zodpovědnost a spolehlivost)
  • zájem o dlouhodobější spolupráci
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odměna: 135 Kč/h + 23 Kč/h údržba ošacení
  • směny: ranní/odpolední/mezisměny
  • nástup dle domluvy
  • pracoviště v Praze
  • stravenkový paušál v hodnotě 115,- Kč - za směnu min 6 hod
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráci