OBSLUHA POKLADNY TESCO HRADEC KRÁLOVÉ

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hradec Králové Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky do obchodního domu TESCO HRADEC KRÁLOVÉ FUTURUM na pozici: OBSLUHA POKLADNY.

Náplň práce:
- markování zboží
- komunikace se zákazníkem
- manipulace se zbožím
- výdej platebního dokladu zákazníkovi
- příjem hotovosti x platebních karet od zákazníka
- výpomoc u samoobslužných pokladen
- směny ranní x odpolední
- jednotlivé časy směn na domluvě v obchodě s vedoucí

Požadavky

Věk 18+ let, výpis z trestního rejstříku, pracovitost, pravidelnou docházku, spolehlivost.

Nabídka

Mzdu 145 Kč/hod., příplatek za víkend, svátek, smlouvu DPČ, pravidelnou brigádu.