Podle lokalit

číšník/servírka

MAISON VIET s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáme šikovného číšníka/servírku - brigáda
Máte rádi vietnamskou kuchyni a chcete si přivydělat?

Restaurace Maison Viet v Olomouci hledá šikovného a energického číšníka/servírku na brigádu.
Ideální pro studenty! Hledáme někoho, kdo by nám pomohl s obsluhou hostů v době obědů, od pondělí do pátku, 11:00 - 16:00.

Co nabízíme:
* Práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu
* Stabilní brigádu po-pá 11-16h
* Stravování zdarma
* Možnost dlouhodobé spolupráce

Co očekáváme:
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Chuť učit se novým věcem
* Komunikativnost a příjemné vystupování
* Zkušenost v gastronomii vítána

Náplň práce:
* Obsluha hostů, přijímání objednávek
* Servírování jídel a nápojů
* Kasírování

Zaujala Vás tato nabídka?
Kontaktujte nás na email nebo zašlete svůj životopis.
Těšíme se na Vás!

Maison Viet Olomouc
Mariánská 2, 779 00 Olomouc

  • Brigáda Hledáme šikovného číšníka/servírku - brigáda Máte rádi vietnamskou kuchyni a chcete si přivydělat? Restaurace Maison Viet v Olomouci hledá šikovného a energického číšníka/servírku na brig...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 1 dny