Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Výpomoc při otevření obchodu v Šumeprku za 130 Kč/hod, výplata 1x týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Šumperk

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Na přípravu prodejny v obchodě s oblečením hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky.

Termín práce: 13.7. - 16.7. v čase od 8:00 - 16:30

Nutnost odpracovat alespoň 3 dny z možného výběru.

Náplň práce: výpomoc na obchodě, vybalování zboží, věšení zboží na ramínka, skládání a řazení zboží na prodejně, naceňování a čipování zboží

Místo práce: Temenická 2588/29, 787 01 Šumperk 1

Požadavky

  • spolehlivost
    • chuť pracovat
    • plnoletost
    • fyzická zdatnost

Nabídka

  • 130 Kč/hod
    • smlouvu na DPP
    • možnost dlouhodobé spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Divíš se, že hledáme posilu stavební divize, když jsme strojírenská firma? Důvodem je, že si rádi vše od začátku do konce děláme sami, díky tomu ti můžeme nabídnout jistotu dlouhodobé spoluprác...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Šumperk, Loštice

    Před 7 dny

  • Brigáda Na přípravu prodejny v obchodě s oblečením hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky. Termín práce: 12.7. vykládka kamionu 7:00-13:00 Náplň práce: vykládka kamionu na připravovanou p...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Šumperk, Šumperk

    Před 5 dny