Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda ve skladu od 21.10. - 26.10.2024 | Pardubice | HPP | m/ž

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

  • Pomocné práce v skladu
    • Balení, kontrola
    • Nepřetržitý provoz

Požadavky

  • Manuální zručnost
    • Ochota pracovat na směny
    • Pracovat v termínu od 21.10. - 26.10.2024

Nabídka

  • Hlavní pracovní poměr
    • Možnost další spolupráce po termínu ( 21.10 - 26.10. 2024 )
    • MZDA 29 500 Kč.
    • Týdenní zálohy
    • UBYTOVÁNÍ zajištěno
    • DOPRAVA z ubytování ZDARMA
    • Nástup od 21.10.2024

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Staň se součástí týmu ve skladu v Rajhradu a pomoz zajistit, že každý voňavý balíček dorazí včas. Nabizíme stabilní *brigádu *s možností volby směn a zajištěným svozem do práce! *- vyc...

    Česká republika S ubytováním

    Před 4 dny

  • Brigáda Pomocné práce v skladu Balení, kontrola Nepřetržitý provoz Požadavky Manuální zručnost Ochota pracovat na směny Pracovat v termínu od 21.10. - 26.10.2024 Nabídka Hlavní pracovní ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj S ubytováním Trvalý pracovní poměr

    Před 4 dny