Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda: Pokladní/skladník ve Stříbře

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Tachov Plzeňský kraj Stříbro

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

Hledáme šikovné brigádníky do prodejny Billa ve Stříbře.

Popis pozice:

  • obsluha pokladny
  • obsluha pultu lahůdek
  • pomocné práce ve skladu

Profil kandidáta:

  • velkou výhodou je potravinářský průkaz
  • zkušenosti s pokladnou vítána
  • dobrá pracovní morálka a spolehlivost

Nabízíme:

  • mzda 150 Kč/hod.
  • variabilní směny
  • možnost dlouhodobé, stabilní spolupráce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Jste přátelský/á a máte příjemné vystupovaní? Hledáme brigádníky do supermarketu. Náplní práce je obsluha pokladny, lahůdek a doplňovaní zboží. Za předložení Vašeho čistého trestního rej...

    Česká republika, Tachov, Plzeňský kraj, Stříbro

    Před 2 dny

  • Hledáme šikovné brigádníky do prodejny Billa ve Stříbře. Popis pozice: obsluha pokladny obsluha pultu lahůdek pomocné práce ve skladu Profil kandidáta: velkou výhodou je potravinářský průkaz zk...

    Česká republika, Tachov, Plzeňský kraj, Stříbro

    Před 4 dny