Podle lokalit

Montáž nábytku - super dlouhodobá brigáda - jen na 2 směny

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Pro výrobní společnost se sídlem u Českých Budějovic (perfektní dojezd MHD) přijmeme aktuálně brigádníky/brigádnice na montáž nábytku.

Náplň práce:

- odebírání nařezaných kusů nábytku z linky/stroje

- montáž jednotivých dílů do sebe, práce probíhá většinou ve dvou

- montáž stojů, židlí, skříní a jiného nábytku

Požadavky

  • velmi dobrou FYZICKOU ZDATNOST

    • DENNÍ DOCHÁZKA NUTNOSTNÍ - PNDĚLÍ AŽ PÁTEK - práce je ve dvousměnném režimu ranní a odpolední směny (6-14 a 14-22) - NUTNÁ DENNÍ DOCHÁZKA PONDĚLÍ AŽ PÁTEK

    • velmi dobrý zdravotní stav

Nabídka

  • základní mzdu 122,-/h

    • při šikovnosti a pravidelné docházce prémie 0-15% k hodinové mzdě

    • stravenkový paušál v hodnotě 120,-/směna - v čistém do výplaty

    • super pracovní kolektiv

    • jistotu dlouhodobé brigády

      Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám před odpovědní tlačítko níže. Těšíme se na Vás!