Podle lokalit

Rozvoz TESCO nákupů v Kolíně a okolí

FISMO logistics s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Jsme FISMO logistics společnost zajišťující rozvoz Tesco nákupů a dalších rozvozů pro společnosti jako je např. Alza.

FISMO logistics je kurýrní firma, která vznikla proto, aby lidem šetřila čas a zjednodušila jim život. Nabízíme osobní přístup, přátelský kolektiv, stabilní a finančně zajímavou práci. Práce je vykonávána v Kolíně a jeho okolí.

Co vás čeká

zaučení od zkušených kolegů, kteří vás naučí jak pracovat co nejlépe a nejefektivněji
rozvoz zboží ke koncovým zákazníkům na předem stanovených trasách a časech v Kolíně a jeho okolí
možnost využití na více pracovištích
zajímavá práce s velmi dobrým finančním ohodnocením
stabilní podmínky a možnost rozvržení směn dle vašich potřeb
velmi zajímavá finanční odměna
Výhodou bude

umět s úsměvem komunikovat s lidmi ve všech situacích
zkušenost s rozvážkou zboží ke koncovému zákazníkovi
umět základní problematiku automobilů
Jak si tě představujeme?

musíš mít řidičský průkaz skupiny B
nebojíš se naučit nové věci
zvládneš přesedat z menšího auta i do větší dodávky
dokážeš s nadhledem řešit i nečekaně vzniklé situace
rád pomůžeš zákazníkovi s nákupem i do patra
hledáme kurýry jak na všední dny tak na víkendy, možnost i nočních směn