Podle lokalit

Brigáda - Obsluha čerpací stanice

eRKa Reality s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Beroun Králův Dvůr

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Na čerpací stanici MOL v Králově Dvoře, přijmeme obsluhu na DPP/DPČ na dlouhodobou brigádu. Jedná se o zástup v době dovolených, nemocí, nebo v případě potřeby posílení stávajícího týmu. Podmínka, věk minimálně 18 let.

Nástup konec června, začátek července.

Pracovní náplň:
* Práce na pokladně – komunikace se zákazníky
* Přejímka zboží
* Doplňování zboží, běžný úklid
* Občasná pomoc s přípravou sendvičů

Požadavky

Příjemné a milé vystupování
Zdravé pracovní nasazení
Logické myšlení
Komunikativnost
Spolehlivost
Ochotu učit se

Nabídka

* Dlouhodobou spolupráci
* Školící aplikace e-smile, kde naleznete krom nejnovějších informací i různé soutěže pro obsluhy čerpacích stanic
* Slevová aplikace pro nákupy v síti MOL
* Práce v příjemném prostředí s přátelským kolektivem
* Férové jednání