Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kontrola kvality a rework

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Rakovník

Druh práce: Jiné

Před 150 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 130 – 160 Kč / hod

Kontrola kvality a rework

Hledáme brigádníky na pozici kontrola kvality a rework

* kontrola součástek a komponentů, třídění nebo drobné opravy

* práce v rakovnickém Valeu 1

* 3 směnný provoz (8h pracovní doba)

* směny si lze po domluvě vybírat

* smlouva na DPP

* 130,-/h

* požadujeme dobrý zrak a zručnost

* vhodné pro studenty, důchodce

V případě zájmu mě kontaktujte na tel.: zobrazit tel. číslo , e-mail přes odpovědní formulář nebo zde přímo na fb Enter-Prise Sorting.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Odebírání komponentů z plastu, jedná se o menší díly, vizuální kontrola malých plastových dílů, tlačítka, kontrola vad, škrábance, nerovnosti, ukládání na místo určení. Práce v moderním čist...

    Česká republika, Zlínský kraj, Kroměříž, Kroměříž Víkendové

    Před 2 dny

  • Kontrola kvality 150/hod. Olomouc


    140 – 150 Kč / hod

    Náplň práce: Kontrola kovových dílů do osobních automobilů, jeden díl caa. 5 - 7 kg. Co od Vás očekáváme: věk min. 18 let nástup ihned ochotu pracovat a plnit svědomitě svěřené pracovní úkoly práce...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Nástup ihned Od 18 let Víkendové

    Před 7 dny