Filtry brigád

SKLAD - HOSTIVAŘ - Dlouhodobá spolupráce PO-PÁ!

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 175 Kč/hod.

Pro našeho klienta, sklad (e-shop) s krmivem pro zvířata a dalšími doplňky, hledáme spolehlivého brigádníka na balení, pickování a kompletaci tohoto zboží. Sklad se nachází v ulici u Pekáren v Hostivaři, Praha 10 - výborně přístupné MHD (autobus, vlak)

  • *Směny vždy ranní a odpolední - PO-PÁ od 6-14h a 14-22h (střídání po týdnu) *

  • *Jistá práce nejen do konce tohoto roku! *

Náplň práce:

  • Kompletace položek zadané z objednávkového systému

  • Práce se čtečkou

  • Balení zboží a příprava objednávek na expedici

  • Další pomocné skladové práce

Požadujeme:

  • Věk min. 18 let

  • Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce)

  • Fyzická zdatnost

  • Pracovitost, zodpovědnost, samostatnost!

  • Schopnost docházet pravidelně a dlouhodobě (např. do konce roku - možnost i déle)

  • Po zaučení - plnění normy zabalených zásilek za směnu (min. 100/den)

Nabízíme:

  • Jistou brigádu na několik měsíců!

  • Denní vyplácení!

- Základní mzda - 175,00 Kč/hod

  • Dotované obědy, pouze za 20Kč,-!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis, případně motivační dopis, ve kterém uveďte Vaše dosavadní zkušenosti například ze skladových prací a Vaši motivaci pracovat právě v této společnosti.