Manipulant - mzda 180 Kč / hod.

Fajn práce s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Čelákovice

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Do reklamačního oddělení přijmeme manipulanta.

Pracovní doba pondělí až pátek 14:00 - 22:00

Náplň práce:
manipulace s velkými balíky
rozbalování balíků
práce se čtečkou

Požadavky

fyzická zdatnost
manuální zručnost
zvládání stresu
spolehlivost

Nabídka

mzda 180 Kč / hod.
dotované stravování na pracovišti
zajištění ubytování
nástup možný ihned

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Představení společnosti PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.: Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb Máme dlouholetou tradici od roku 1993 Náplň práce: kon...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Dobřejovice Víkendové

    Před 1 dny

  • O nás Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií. Náplň práce: Ostraha prodejny, cca 8-11 hodin denně Komunikace s klientem Preventivní obchůzk...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 0 dny