Podle lokalit

zaměstnanec na statek

Před 5 dny

Brigáda

hledáme zaměstnance na statek u Prahy, zemědělské práce, lesní práce, chov koní

Požadavky

  • manuální zručnost
    • pracovitost
    • řidičský průkaz ,ideálně skupinu T
    • znalost práce s motorovou pilou, křovinořezem
    • možno i s rodinou

Nabídka

  • dobrý plat
    • krásné prostředí
    • ubytování 3+kk zdarma

  • Brigáda Práce jako ostraha / Security, Březnice/Příbram. Pokud nemáte s prací v bezpečnosti zkušenosti, nevadí, na vše budete zaškoleni. Výběr délky směn dle dohody. Požadavky Spolehlivost Flexi...

    Česká republika, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Příbram, Tábor, Jihočeský kraj, Zlín, Březnice, Březnice, Březnice

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Přijmeme pracovníka/pracovnici ostrahy v technologickém areálu v Lochovicích u Hořovic. Jedná se o 12-ti hodinové směny - 5- 17h (denní, noční). Náplň práce: -obchůzková činnost -kont...

    Česká republika, Středočeský kraj, Beroun, Lochovice Noční

    Před 0 dny