Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Bezpečnostní pracovník/ce – Slaný

M&M Security Ensure s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Slaný

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

  • Ostraha prodejen, práce s kamerovým systémem.
    • Možnost práce na HPP i DPP.
    • Mzda 110 Kč čistého/hod. + odměny za záchyty
    • Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, aktivní seniory, studenty kterým je nad 18 let

Požadavky

  • Požadujeme trestní bezúhonnost
    • Minimální věk 18 let
    • Spolehlivost
    • Chuť pracovat
    • Slušné vystupování

Nabídka

  • Výkonnostní odměny za záchyty
    • Možnost ubytování
    • Možnost čerpání záloh na mzdu

Podobné inzeráty

  • Koho hledáme? Nebaví tě už běhání o samotě? Není problém, u nás se proběhneš s naším all star týmem na směně a k tomu si vyděláš nějakou kačku. Rychlost je u nás důležitá, a když se u toho zvládneš u...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Velká Dobrá Noční Od 15 let Víkendové

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

    Před 0 dny