Zkrácený úklid krytého bazénu v nočních hodinách - Ostrava Poruba

TSC Cleaning, a.s

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Stabilní úklidová společnost hledá do svých řad nové plnoleté zaměstnance na úklid krytého bazénu Sareza - Ostrava Poruba

Náplň práce: jedná se o úklid zázemí (šatny, sprchy, vestibul, WC). Vítáme zkušenosti s obsluhou čistícího stroje.

Směnnost: PO - NE, nepřetržitý provoz, zkrácený úvazek na 4 - 6 hod./den - (jedná se převážně o úklid ve večerních - nočních hodinách), časové rozmezí cca 22:00 - 02:00 hod.

Mzda: 132 Kč/hod., včetně nočního a víkendového příplatku.

Práce je rovněž vhodná pro invalidní důchodce a OZZ, na HPP.

Nástup: ihned/dle domluvy

Pokud Vás nabídka úklidu zaujala, napište nám....

Nezapomeňte uvést celé Vaše jméno a tel. kontakt!

!NECHODIT OSOBNĚ, SAREZA NEZAJIŠŤUJE ÚKLIDOVÉ SLUŽBY!

Děkujeme....