Ostraha - řidič logistického areálu v Jirnech

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Jirny

Druh práce: Ostraha Pracovník ostrahy

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120-125 Kč/hod.

O nás

poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb

máme dlouholetou tradici od roku 1993

Náplň práce

obsluha vjezdové vrátnice (kontrola oprávnění k vjezdu, odbavování vozidel,..)

komunikace s projíždějícími řidiči

pochůzková činnost po areálu služebním vozem

práce na PC

obsluha EPS

Požadujeme

spolehlivost, příjemné vystupování

výpis z rejstříku trestů; výpis z karty řidiče

řidičský průkaz (aktivní řidič

základy PC

Nabízíme

smlouvu na DPP, odměnu 120 - 125 Kč/hod. (+ příplatky)

práce na směny PO-NE (6:00-18:00 hod.;18:00-6:00 hod.)

zaučení, dlouhodobou spolupráci

možnost získání certifikátu strážného

dobrá dopravní dostupnost, svoz. autobus ze směru Neratovice, Brandýs nad Labem, Milovice, Kouřim, Úvaly, Čelákovice, Lysá nad Labem, Č. Brod,..

nástup možný ihned