Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Chráněná Dílna hledá zaměstnance - invalidní důchodce

Miloš Kraus

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mladá Boleslav

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 4.725 – 9.450 Kč / měsíc

O nás

ledam dorucovatele pod chranenou dilnu u Ceske distribucni, nejvetsiho poskytovatele neadresneho dorucovani. Zajistujeme roznos pro nejvetsi obchodni retezce jako je Globus, Penny, Billa, Albert, Lidl. Pozice je vhodna POUZE pro osoby OZP, tj. vsechny osoby, ktere maji schvaleny invalidni duchod a to i castecny. Jedna se o roznos letaku na pravidelne trase a to 2x tydne. Nabizime 20 hodinovy uvazek - hrubeho 9450,- Kč/měs.


KOSMONOSY a Mladá Boleslav

Náplň práce:

Roznos reklamních letáků

Co Vám můžeme nabídnout:

7000-10 000 Kč za pár hodin týdně

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky Roudnice nad Labem. Náplň práce: Náplní práce jsou pochůzky po obchodní jednotce, obsluha kamerového systému...

    Česká republika, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

    Před 1 dny

  • Brigáda Máte zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem? Potřebujeme zkušeného pracovníka do skladu pro našeho klienta na manipulaci se zbožím. Jedná se o 3 směnný provoz od pondělí do pátku. Nezbytnost...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Hluk Noční Víkendové

    Před 1 dny