Podle lokalit

Hosteska / Promotér - prémiové produkty - až 300 Kč/hod!

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Jsi ten/ta pravý/á?

Máš charisma, přirozený šarm a baví tě komunikace s lidmi? Miluješ výzvy a chceš se stát součástí týmu, který mění pravidla hry? Pak jsi to právě Ty, koho hledáme!

V současné době hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici hosteska / promotér v oblasti: Kolín, Kutná Hora a Poděbrady.

Co Tě čeká:
- Pracovní doba: PO – PÁ, flexibilní 6hodinové směny (minimálně 10 dnů v měsíci)

- Náplň práce: Aktivní oslovování zákazníků a podpora prodeje prémiových produktů

- Výbava: Poskytnutí uniformy a veškerého potřebného vybavení

- Lokalita: Práce v prodejnách a cestování po regionu, kde bydlíš (maximálně do vzdálenosti 50 km od tvého bydliště)

Požadavky

  • Věk 21+: Zralost a zkušenosti jsou klíčové pro efektivní komunikaci a reprezentaci značky
    • Reprezentativní vzhled a příjemné a profesionální vystupování
    • Výborné komunikační dovednosti
    • Zkušenosti v oblasti promotion nebo obchodu
    • Schopnost pracovat jak samostatně, tak i jako součást týmu
    • Flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobovat novým situacím
    • Proaktivní myšlení zaměřené na výsledky
    • Řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a ochota cestovat

Nabídka

  • Atraktivní mzda 200 - 300 Kč/hod
    • Příspěvek na cestovné 7 Kč/km: Vykompenzujeme ti cestovní výdaje
    • Práce v blízkosti Tvého bydliště: Ušetříš čas i náklady na dojíždění
    • Práce na živnostenský list: Flexibilita a volnost v organizaci tvého času
    • Dlouhodobá a stabilní spolupráce: Staň se součástí skvělého týmu a buduj svou kariéru

      Zaujalo Tě to? Pak neváhej, pošli nám svoje CV a staň se tváří prémiových produktů a posuň svou kariéru na další úroveň.