Podle lokalit

Pracovník ostrahy logistického areálu v Jažlovicích

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Středočeský kraj Praha-východ Brno-venkov Říčany

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

O nás
Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:
obsluha vjezdové vrátnice (kontrola oprávnění k vjezdu, odbavování vozidel,..)
komunikace s projíždějícími řidiči
základy na PC
obsluha EPS, kamerový dohled
řízení služebního vozu po areálu

Požadavky

spolehlivost, příjemné vystupování
výpis z rejstříku trestů
základy PC
řidičský průkaz podmínkou!

Nabídka

práce na směny PO-NE (7:00-19:00 hod.; 19:00-7:00 hod.)
práce na DPP, IČO (135 Kč/hod.) popř. HPP
zaučení, dlouhodobou spolupráci
možnost získání certifikátu strážného
možnost svozu z Opatova, Říčan