Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Manipulant s VZV- až 190Kč/h!

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Středočeský kraj Praha-východ Brno-venkov Říčany

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Máte zkušenosti a baví vás práce s VZV?

Budete mít šanci využít své dovednosti při noční směně při manipulaci se zbožím a přispět k plynulému chodu skladu v blízkosti Prahy.
Náplní práce je práce s doklady, PC a skenem, vyskladnění, naskladnění materiálů a práce dle pokynu vedoucího.

Nezbytné pracovní oblečení či obnovu VZV vám zajistíme.
Využíváme VZV W1.

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Požadavky

  • Prokazatelné zkušenosti s VZV
    • Zručnost

Nabídka

  • Výplata týdně
    • Stravenky
    • Možnost dlouhodobé spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Ostraha prodejny Kladno (125.-Kč)


    120 – 125 Kč / hod

    O nás Služby v oblasti komerční bezpečnosti nabízíme již od roku 2002 a v současné době působíme po celé České republice.  Zaměřujeme se převážně na ostrahu obchodních center a prodejen velkého a mal...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kladno, Chrudim, Kladno, Kladno, Pardubický kraj

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Miluješ pivo a vždy jsi chtěl/a poznat tajemství jeho výroby? Chceš se stát součástí týmu jednoho z nejznámějších tuzemských pivovarů? Tak to hledáme právě Tebe! Tvým úkolem bude provád...

    Česká republika, Středočeský kraj, Rakovník, Rakovník

    Před 1 dny