Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda ve skladu 190 Kč / hod

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Beroun Zdice

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Hledáš finančně zajímavý přivýdělek a bydlíš poblíž Zdic či Berouna?
Tak se nám ozvi a my již vše vyřídíme.
Pro našeho klienta z oblasti expedice hledáme na příští týden 17.6. do 21.6. pomocné síly do skladu na vykládku kontejnerů.
• výpomoc ve skladu
• nakládka a vykládka kontejnerů

Požadavky

• spolehlivost a ochota dojíždět do Zdic
• vše ostatní tě rádi naučíme

Nabídka

• smlouva DPČ
• mzda: 190 Kč / hod
• 5 týdnů dovolené
• možnost týdenních záloh
• lokalita: Zdice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Jednoduchá skladová práce na ranní směnu - možnost volby dnů. Profil kandidáta: spolehlivost fyzická zdatnost Nabízíme: mzda 170 Kč/h možnost volby dnů (PO-PÁ) 4 týdny dovolené s...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice

    Před 3 dny

  • Brigáda ve skladu


    175 – 190 Kč / hod

    Popis pozice: jednoduchá manuální, skladová práce vykládka balíků z kamionu na automatickou linku/pás (může se jednat o těžší balíky) Profil kandidáta: základní vzdělání časová flexibilita Nab...

    Česká republika, Plzeň-město, Plzeňský kraj, Plzeň

    Před 1 dny