Sekretářka jednatele - 3/4 úvazek v ČB

MANPOWER

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Pro českou rodinnou developerskou společnost hledáme sekretářkou na zkrácený úvazek do Českých Budějovic
• Vyřizování dokumentů se stavebním úřadem
• Starost o datovou stránku
• Nákupy a starost o kancelář
• Být k ruce 2 jednatelům
• Uvítaní klientů do společnosti
• Práce na počítači

Požadavky

• Zkušenost s kancelářskou prací na počítači
• Organizovanost, dochvilnost
• Být flexibilní - může se stát, že klient dorazí až v 15:00
• Zkušenosti ve stavebnictví výhodou, ale nemusíte znát
• Znalost ČJ, u AJ jen základy.

Nabídka

• Mzda 24-25000 Kč hrubého
• Práci na zkrácený úvazek - 0,7
• Flexibilitu
• Služební automobil k soukromým účelům - Hyundai I20
• Skvělé rodinné prostředí v rostoucím segementu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENYNaše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Popis pozice: Do týmu skladníků přijmeme kolegy na letní prázdniny na jednu směnu od 6:00 - 14:30. Manipulace s materiálem  Kontrola zboží  Nakládka a vykládka zboží Profil kandidáta: Spolehliv...

    Česká republika, České Budějovice, Jihočeský kraj, České Budějovice Na léto 2021

    Před 3 dny

  • Brigáda Máte šikovné ruce a nebojíte se technické práce? Hledáme nadšené a pracovité brigádníky na krátkodobou brigádu. Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry. • montážní práce v lakovně • v...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kolín, Kolín

    Před 2 dny