Podle lokalit

Skvělá brigáda ve skladu, ranní směny, až 170,50 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 22 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 155 – 170 Kč / hod

Náplň práce:
Hodil by se Vám přivýdělek s docházkou v ranních hodinách? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na ranní směny (4:00 – 9:00 hodin) od pondělí do pátku. Dny a směny si plánujete sami, dle svých časových možností. Upřednostňujeme však uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně alespoň 3× týdně.
Náplní práce je třídění zásilek s využitím čtečky a další potřebná manipulace s balíky. Brigáda je vhodná pro muže i ženy!
Nástup možný ihned!

Nabízíme:

  • mzdu až 170,5 Kč/hod
  • možnost plánování docházky dle Vašich časových možností
  • práci pro jednu z předních logistických společností
  • pravidelnou a dlouhodobou brigádu
  • výplatu záloh na mzdu i několikrát týdně dle domluvy

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a přesnost