Podle lokalit

Řidič

Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chrudim Skuteč Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 21 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 150 Kč / hod

O nás

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí.

Vyrábíme poctivé bezlepkové výrobky, bouráme vepřové a hovězí maso a hodně vaříme. Veškeré výrobky vyrábíme na základě tradičních receptur, jako surovinu používáme maso.

V roce 2023 jsem slavili 100 let založení firmy.

Náplň práce:

Je to taková externí brigáda, máme stálé pravidelné linky, občas jsou kluci (řidiči) nemocní nebo mají dovolenou. Tak sháníme někoho, kdo by je mohl zastoupit. Máme také nárazové závozy, takže to není vše o zástupu, ale potřebujem také jednorázově něco někam odvézt.

Jezdíme: Skuteč, Chrudim, Pardubice a okolí, občas může být i Praha.

A pokud Vám jde práce od ruky, tak také sháníme někoho, kdo by nám občas opravil drobné věci, přivrtal poličku, vyměnil světlo atd. Prostě takového kutila, údržbáře. Na provozovně se nám občas něco rozbije, tak bychom to potřebovali dát dokupy.

Máme prodejny: ve Skutči, v Chrasti, v Chrudimi a 2x v Pardubicích.

Je to brigáda na zavolání a na domluvě předem. Tvz. voláme včas dopředu, abyste s tím počítal. Počet hodin dopředu říct nelze, je to nárazové. Některý týden to může být třeba 40, některý týden třeba ni.

Co od Vás očekáváme:

  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Obědy zdarma
  • Práci v příjemném kolektivu