Pracovník/ce úklidu - Dobřany

Před 12 dny

Brigáda

Kdo jsme:
HGS, a.s. zajišťuje komplexní provozní a technickou správu budov po celé ČR. Aktuálně spravujeme 370 objektů. V současné době patříme mezi dynamicky se rozvíjející společnosti na českém trhu. Našim zákazníkům poskytujeme úklidový a hygienický servis, pronájem hygienických dávkovacích systémů, technologické čištění, čistění technologií puraqleenem, energetický management budov, ostrahu objektů, letní a zimní údržbu areálů, odpadové hospodářství vč. komunálních služeb, logistické
a outsourcingové služby, deratizaci a dezinfekci objektů a v neposlední řadě i služby temporary help.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:

Pracovník/ce úklidu

Pracovní náplň:
úklidové práce administrativních a halových prostor za pomoci profesionální chemie, dle hygienického standardu a stanoveného harmonogramu prací, doplňování hygienického sortimentu
ruční dočištění nedostupných vytíraných ploch

Požadavky

Požadujeme:
vzdělání nerozhoduje
spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
dochvilnost a pracovitost
schopnost dopravit se na zakázku
zdravotní způsobilost
uvítáme zkušenosti s úklidem
trestní bezúhonnost

Nabídka

Volná pozice Dobřany:
Nabízíme:
hodinovou mzdu 135-Kč
smluvní vztah na DPP
odpolední směnu od 15:00 – 18:00h (lze začít i později, ale musí se skončit ve 22:00h)
pracovní dobu od PO a PÁ, 5x týdně
zaškolení na pracovišti
možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době
zázemí silné a stabilní společnosti