Skladník s VZV- až 190Kč/h

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 112 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 190 Kč / hod

Náplň práce:

Máte zkušenosti a baví vás práce s VZV? 📦

Budete mít šanci využít své dovednosti při manipulaci se zbožím a přispět k plynulému chodu skladu v blízkosti Prahy.
Nápní práce je práce s doklady, PC a skenem, vyskladnění, naskladnění materiálů a práce dle pokynu vedoucího.

Nezbytné pracovní oblečení či obnovu VZV vám zajistíme.
Využíváme VZV W1.

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Co od Vás očekáváme:

  • Prokazatelné zkušenosti s VZV
  • Zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Výplata týdně
  • Stravenky
  • Možnost dlouhodobé spolupráce